Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Znamy laureatów Strefy Studenta!

0

Znamy laureatów Strefy Studenta!

W ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2015, zorganizowano konkurs skierowany do młodych projektantów opakowań, którzy będąc jeszcze na studiach postanowili zadbać o swoją karierę i zaistnieć w branży.
Spośród nadesłanych prac internauci wybrali trzy, które ich zdaniem były najciekawsze. Prace, które zdobyły największą liczbę głosów to:

I MIEJSCE

I-miejsce
„Zdrowie to pestka” autorstwa Magdaleny Witkowicz/Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

II MIEJSCE

II-miejsce
„crystal beer” autorstwa Anity Szymankiewicz/Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

III MIEJSCE

III-miejsce
„Opakowanie na miskę” autorstwa Pauliny Ratajczak/ Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Wszystkie opakowania zgłoszone do Strefy Studenta będzie można zobaczyć podczas VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się już 9-10 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie.

Organizatorzy zdecydowali się nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie możliwością uczestnictwa i prezentacji swoich projektów na targach.
Dodatkowo podczas samych targów obradować będzie niezależne Jury złożone z profesjonalistów, od lat związanych z branżą, którzy przyznają trzy pierwsze miejsca w kategorii „Oceny profesjonalistów”.

„Możliwość udziału w Strefie Studenta to szansa dla początkujących projektantów. To właśnie na targach mogą oni zaprezentować szerokiemu gronu specjalistów z branży swoje pomysły. Często spotkania owocują propozycjami pracy lub staży. Wierzymy w potencjał młodych osób, ich kreatywność i świeżą energię, dlatego również w tym roku zachęcamy do odwiedzenia strefy.” – mówi Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., organizatora Targów Packaging Innovations.

Dodajmy, iż Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations są najważniejszym wydarzeniem tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej. Udział w nich biorą przedstawiciele nie tylko polskich, ale i światowych marek. Uczestnictwo w targach młodych projektantów daje im szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania profesjonalistów, a uznanym już firmom – ułatwia dostęp do młodej kadry z nowym, świeżym spojrzeniem na branżę oraz ich innowacyjnymi pomysłami.

Szczegółowe informacje na temat prac konkursowych można znaleźć na: www.facebook.com/pi.warsaw

Zachęcamy do rejestracji na targi, która umożliwia bezpłatny wstęp. Szczegóły na www.easyfairs.com/pl/pi2015

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt:
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *