Wyceń tu swój projekt (za darmo)

The Facundo Rum Collection

0

The Facundo Rum Collection jest pierwszym w historii zbiorem czterech wieku rumu Bacardi, z których każdy posiada unikalną osobowość i kunszt. The Facundo Rum Collection jest hołdem dla założyciela Don Facundo Bacardi Masso i jego nieustającego dążenia do produkcji rumu słynącej z niezrównanej jakości i wyrafinowania. Teraz, wraz z The Facundo Rum Collection, koneserzy na całym świecie mogą uczestniczyć w tej tradycji, w której rum jest podniesiony do formy sztuki.

Duffy & Partners, międzynarodowo uznana marka i firma projektowania, zaprojektowała butelko-karafki inspirowane Cuba’s Golden age of art deco. Każdy z niej jest zaprojektowana jako świętowanie każdego unikalnego doświadczenia dla smakoszy rumu.

Sprawdź też projekt butelki Bacardi oraz projekt butelki Bacardi Social Circle.

The Facundo Rum Collection The Facundo Rum Collection

Opakowanie NEO zostało zaprojektowane w stylu wypukłej rzeźby znanych artystów takich jak Juan José Sicre and glass art. Zmysłowe figury biorą ich repliki od słynnego stylu Art Deco El Edificio Bacardi w Hawanie – gdzie nagie motywy wychodzą ze śmiałych geometrycznych kształtów.

The Facundo Rum Collection

Opakowanie Eximo jest hołdem dla ikon rozkwitu Kuby i zainspirowany Habana Bar, ulubionym miejscem spotkań do spróbowania rumu i kubańskich cygar. Promienie słońca na butelce EXIMO nawołują do powrotu do złotego wieku Bacardi na Kubie, przypominające ciepło Karaibów oraz ciepło rodziny.

The Facundo Rum Collection

Opakowanie Exquisito inspirowane jest pulsującą energią rumby i ekstrawagancko wyrafinowanej Havana Riviera, kiedy Kuba było tropikalnym placem zabaw. Ta butelka uosabia kulturę, muzykę, architekturę i elegancję rozkwitu na Hawanie.

The Facundo Rum Collection

Opakowanie Paraiso przywołuje raj jakim jest piękno zachodu słońca na wyspie. Historia Bacardi otacza butelkę ikonami w tym oryginalnej destylarni Bacardi, nietoperza i drzewa palmowego. Konstrukcja łączy w sobie obrazy z oryginalnej destylarni Bacardi w Santiago de Cuba, El Coco i Edificio Bacardi w Hawanie.

Projekt butelki jest dziełem sztuki samym w sobie. Na przykład – szkło jest najwyższej dostępnej jakości, znane jako superflint szkła. Wysokiej jakości szkło jest koniecznym nośnikiem do umieszczenia kompozycji na zewnątrz butelki. Wszystkie aspekty każdej butelki mają odzwierciedlać powrót dziedzictwa marki, złotej ery w Hawanie i długiej tradycji rumu.

Duffy włączyło dziedzictwo pasji marki Facundo Bacardi dodając elementy we wszystkich czterech butelkach:
– Nietoperz, symbol dobrego zdrowia, szczęścia i rodziny. Nietoperz jest początkowym znakiem towarowym rodziny Bacardi, który od początku był inspirowany ilustracjami.
– Palmy, symbol dobrobytu z La Tropical, oryginalnej destylarni Bacardi w Santiago de Cuba.
– Podpis założyciela, Facundo Bacardi, znakiem jakości i tradycji.

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Duffy & Partners
Kraj: USA
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *