Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Niektórzy mogą twierdzić, że to nie klasyfikuje się jako opakowanie, inni mówią, że tak. Tak czy inaczej, projekt ten jest niesamowity.

„Grill jest główną pasją w Brazylii, a Tramontina jest liderem w dostawach kuchennych, z kompletną linią akcesoriów do grillowania. Teraz, w celu zwiększenia lojalności klientów, marka wydała The Bible of Barbecue.

Stworzone przez JWT Brazil, to nie tylko książka, która pokazuje, jak zrobić doskonałe grilla. Rzeczywiście pomaga czytelnikowi w robieniu grilla oferując strony, które zamieniają się w przybory do grillowania. Jest strona wykonana w całości z węgla. Strona wykonana z soli, strona do ostrzenia, a nawet drewniane okładki do stosowania jako deskę do krojenia. Wszystkie z nich zorganizowano w dokładnej kolejności potrzebnej do przygotowania. I oczywiście, istnieje również strona, która zamienia się w fartuch. Wszystko w tej książce wygląda idealnie do ostatniego szczególu.

Dotychczas The Bible of Barbecue została wysłana do kucharzy barbecue w Brazylii i będzie wkrótce dostępna w wybranych księgarniach.”

Do grilla przydadzą się worek węgla Rockwood , a także opakowania spożywcze Reto Mathis’ Delicatessen.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/9l1glIKMtqE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

The Bible of Barbecue The Bible of BarbecueThe Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of BarbecueThe Bible of Barbecue The Bible of Barbecue The Bible of Barbecue

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: JWT Brazil
Kraj: Brazylia
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *