Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Targi Packaging Innovations

0

Studencie wejdź do STREFY STUDENTA i zaprojektuj swoją karierę!

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych projektantów oraz studentów do wzięcia udziału w II edycji konkursu STREFA STUDENTA, organizowanego w ramach V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations! Wydarzenie będzie miała miejsce 10 i 11 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Hali EXPO XXI (Hala nr 1). Udział w STREFIE STUDENTA stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania kreatywnych rozwiązań w branży opakowań.

Warunki uczestnictwa w STREFIE STUDENTA

Nasza akcja kierowana jest do wszystkich ambitnych, pomysłowych projektantów i studentów poniżej 26 roku życia, którzy chcą pochwalić się swoim talentem. Chcemy, aby wszyscy mieli równe szanse, dlatego uczestnicy nie mogą być związani zawodowo z przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem, lub produkcją opakowań. Nagradzamy kreatywność i chęć współtworzenia przedsięwzięcia.

Jeżeli czujesz, że właśnie Ty możesz stworzyć niepowtarzalny projekt, który zrewolucjonizuje rynek opakowań, chcesz pokazać swoje pomysły szerszemu gronu odbiorców, pragniesz nawiązać nowe kontakty biznesowe, to STREFA STUDENTA jest właśnie dla Ciebie!

Zasady udziału w STREFIE STUDENTA:

  • UWAGA! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2013 r.
  • Od 18 lutego do 8 marca 2013 r. na facebook ‘ owym profilu Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw przeprowadzone zostanie głosowanie na najlepsze prace
  • 11 marca 2013 r. wyłonionych zostanie 10 prac, których autorzy wezmą udział w akcji
  • 10 i 11 kwietnia 2013 r. w Warszawie, projektanci najbardziej popularnych opakowań zaprezentują swoje projekty podczas targów Packaging Innovations!

Jakie korzyści daje udział w STREFIE STUDENTA?

Dołączenie do STREFY STUDENTA stwarza uczestnikom jedyną w swoim rodzaju szansę na przedstawienie prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży. Daje okazję do nawiązania wielu kontaktów biznesowych zarówno z firmami produkującymi opakowania, jak i z przedsiębiorstwami wykorzystującymi je. Nasze targi co roku gromadzą przedstawicieli dużych koncernów branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej oraz mniejszych przedsiębiorców zainteresowanych oryginalnymi i nietypowymi opakowaniami. Stanowi to jedną z niewielu okazji do skonfrontowania swoich pomysłów z wymaganiami rynku, zapoznania się z nowinkami technicznymi, czy wreszcie pozyskania cennych porad od ekspertów branży opakowań.
O tym że warto wziąć udział w STREFIE STUDENTA świadczyć mogą wypowiedzi uczestników poprzedniej edycji:

Udział w STREFIE STUDENTA podczas Targów Opakowań Packaging Innovations 2011 dał mi niepowtarzalna możliwość pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców To również okazja do konfrontacji i porównania z innymi ciekawymi projektami.

Bogumiła Zawada ASP Łódź

Targi PACKAGING INNOVATIONS były pierwszą i jak dotąd jedyną okazją publicznego zaprezentowania moich projektów na szerokim forum specjalistów. Studenci na co dzień nie mają możliwości spotkania się z uwagą producentów, technologów czy firm poszukujących projektantów. Wsparcie ze strony organizatora easyFairs i umożliwienie zaprezentowania się w STREFIE STUDENTA dały mi nie tylko zaufanie wystawców i odwiedzających, ale także możliwość skonfrontowania pomysłów z wymogami rynku, poznania nowinek technologicznych, a także nawiązania licznych kontaktów.

Karol Romanowski, ASP Wrocław

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego!

Szczegółowe informacje na www.easyfairs.com/pl oraz profilu facebook

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt:
Kraj:
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *