Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Słonecznik zapakowany przez Brandiziac

0

Słonecznik absolutnie kojarzy się z ptakami jak wszystkie inne ziarna. Większość opakowań tego rodzaju produktów przedstawia szczęśliwe rodziny, pola, ekologiczne rozwiązania, których wszędzie jest dzisiaj pełno. Celem projektu było stworzenie opakowania na codzienny produkt z niecodzienną grafiką, która zwróci uwagę wszystkich konsumentów.

Agencja Brandiziac użyła ziaren słonecznika jako narzędzia konstrukcyjnego. Nie ma tutaj ziarna na piedestale, które mówi do klienta hasłami zdrowotnymi i prorodzinnymi. Ziarna słonecznika przyjęły więc postać „złośliwego ptaszka”, który doskonale skomponował się z całą resztą. Tego rodzaju projekt nie tylko jest ciekawym elementem pokazującym słonecznik w innowacyjnej odsłonie, ale również daje nieograniczone możliwości reklamowe, będąc postacią, nie samym produktem.

Brandiziac podjął się pewnego rodzaju ożywienia z którego korzysta dzisiaj wiele marek. „Jesteśmy tym co jemy” doskonale obrazuje naszego bohatera zbudowanego ze słonecznika.

Designerzy z Brandiziac zaprojektowali także butelkę alkoholu Party Barons.

Słonecznik zapakowany przez Brandiziac Słonecznik zapakowany przez Brandiziac Słonecznik zapakowany przez Brandiziac Słonecznik zapakowany przez Brandiziac Słonecznik zapakowany przez Brandiziac Słonecznik zapakowany przez Brandiziac

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Brandiziac
Kraj: Rosja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *