Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Seria opakowań dla British Bulldog Pub

0

Seria opakowań stworzona dla restauracji British Bulldog Pub. W Warszawie jest to dobrze znana restauracja, która niegdyś nazywała się London Steak House, można w niej znaleźć brytyjskie drinki, steki oraz obejrzeć mecz piłkarski. Można tutaj poczuć prawdziwą brytyjską atmosferę.

W roku 2012 właściciele restauracji postanowili odświeżyć jej wygląd oraz zmienić nazwę. Tak więc London Steak House został przemianowany na British Bulldog Pub. Oczywiście musiało powstać także nowe logo oraz zestaw opakowań. Nowe logo miało być silne i męskie. Postanowiono więc połączyć czerń z bielą bez żadnych dodatkowych kolorów. Jako znak został użyty wizerunek bulldoga czyli rasy, która się kojarzy z Wielką Brytanią. Jeden z najbardziej znanych psów tej rasy to chociażby Rufus samego Winstona Churchilla. Bulldog stał się nie tylko częścią logo ale także maskotką samej restauracji.

Wielkim testem dla odnowionej restauracji były Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które właśnie w 2012 odbywały się w Polsce. Jak można się domyślić była to najchętniej odwiedzana restauracja przez Brytyjczyków w tamtym czasie.

Seria opakowań powstała także dla marki Freddy’s oraz dla marki McCain.

Seria opakowań dla British Bulldog Pub Seria opakowań dla British Bulldog Pub Seria opakowań dla British Bulldog Pub Seria opakowań dla British Bulldog Pub

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *