Wyceń tu swój projekt (za darmo)

SAKARÉ to sieć luksusowych kosmetyków i produktów SPA znajdujących się w Londynie, Berlinie i Amsterdamie, planująca otworzyć oddziały w innych miejscach w Europie. To ekscytujące być firmą, która została wybrana, by stać za istniejącą marką w Londynie, uważaną za kapitał marki świata.

Nazwa SAKARÉ pochodzi od japońskiego terminu Sakari, co oznacza najwyższy szczyt, jaki kobieta może osiągnąć. Nazwa była dokładne dopasowana dla historii marki, którą chcieliśmy stworzyć – opowieść o kobiecie, która jest w stałej podróży, która zawsze chce iść do przodu. Przeszliśmy do działania, aby utworzyć prestiżową, międzynarodową, bogatą i wysokiej jakości markę. Logo, kolory, materiały, czcionki, układy i opakowania. Stąd, utworzyliśmy cały język marki w tym katalogi, serwis internetowy, itd.

SAKARÉ ma ponad dziesięć sklepów w całej Europie. Są bliżsi dalszego rozwoju i wejścia do nowych krajów Europy Zachodniej i Wschodniej. Dzięki naszej owocnej współpracy z firmą, byliśmy w stanie stworzyć zwycięską markę międzynarodową.

SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ SAKARÉ

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *