Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab

0

Każdego roku , MM Identity Lab tworzy kalendarz, który koreluje z chińskim zodiakiem. Ponieważ 2014 jest Rokiem Drewnianego Konia, zdecydowaliśmy się stworzyć kalendarz na styl stołu pokerowego, który służy także do gry w karty. 12 z 52 kart w talii stanowią 12 miesięcy w roku i harmonizują z czterema porami roku. Karty kalendarza mogą być wystawione na drewnianym uchwycie do prowadzenia nas przez 2014 rok. W przyszłym roku, kalendarz może być wykorzystywany jako specjalnie zaprojektowana talia kart do gry.

Dwukolorowy druk offsetowy na papierze w kolorze kości słoniowej daje dodatkową głębię. Drewniane uchwyty były ręcznie barwione, aby dodać charakteru i indywidualności. Wszystko jest zapakowane w ręcznie stemplowane delikatne pudełka z sianem, który dopełnia prezentacji.

Małe szczegóły, które wyróżniają tego typu projekty od innych, wymagają dużo czasu i dodatkowego wysiłku. Na przykład, ręcznie barwimy 600 drewnianych uchwytów, aby otrzymać rezultat taki, jaki my chcemy. Nie jest to możliwe przy wykorzystaniu automatycznego urządzenia.

Sprawdź też inne projekty wykonane z drewna: projekt The Biblie of Barbecue i opakowanie drewnianych łopatek Scanwood.

Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab Projekt opakowania kalendarza MM Identity Lab

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: MM Identity Lab
Kraj: USA
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *