Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Projekt opakowania czekolady Spria

0

Projekt opakowania czekolady marki Spria. Celem projektu było stworzenie opakowania dla marki czekolady, która powinna się kojarzyć z domowymi wyrobami. Grafika miała nawiązywać do tradycji i do domowych produktów. Projekt przenosi klienta w magiczny świat czekolady namalowany za pomocą farb akwarelowych. Warto wspomnieć też o logo, które świetnie się komponuje pośród zieleni, które znajdują się w górnej części projektu. Samo logo wygląda jakby ktoś je namalował za pomocą gorącej czekolady. Jest to dość smakowity widok.

Na zdjęciach poniżej można zobaczyć jak się prezentuje opakowanie czekolady Spria pośród innych czekolad na rynku. Trzeba przyznać, że wyróżnia się na tle konkurencji. A może podoba Wam się bardziej projekt opakowania czekolady ChocoArt albo projekt czekolady pitnej Chao-Cocoa ?


Projekt opakowania czekolady Spria Projekt opakowania czekolady Spria Projekt opakowania czekolady Spria Projekt opakowania czekolady Spria Projekt opakowania czekolady Spria Projekt opakowania czekolady Spria

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Ampro design
Kraj: Rumunia
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *