Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Projekt opakowania czekolady ChocoArt

0

Projekt opakowania czekolady ChocoArt wykonany przez jednego grafika. Mianowicie mowa o artyście o imieniu Sandor Szalay.

Kwadratowe czarne pudełko wygląda dostojnie. Na opakowaniu znajdują się także dodatkowe grafiki, które całości nadają smaczku. Grafiki te są lakierowane, dzięki czemu skupiają większą uwagę na siebie. Dzięki temu zastosowaniu opakowanie daje nam poznać, że produkt należy do klasy premium. W centralnym miejscu na pudełku znajduje się logo marki. Natomiast wokół logo znajduje się przezroczysta folia, dzięki której możemy zobaczyć co skrywa w sobie dane opakowanie. Jak już wiemy znajduje się tam przepyszna czekolada z różnymi dodatkami w zależności rodzaju czekolady. Pod logiem natomiast znajduje się pasek, który otacza całe pudełko i w zależności od rodzaju czekolady jest posiada on inny kolor. Sprawdź także projekt opakowania czekolady Sabadi oraz projekt czekolady Spria.

     Projekt opakowania czekolady ChocoArt  Projekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArt Projekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArtProjekt opakowania czekolady ChocoArt Projekt opakowania czekolady ChocoArt

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Sandor Szalay
Kraj: Węgry
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *