Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Projekt butelki wody Core Flavored Water

0

Woda smakowa

Eksperci oraz dietetycy zawzięcie odradzają kupowanie i spożywanie wszelkiego rodzaju wód smakowych. Panuje powszechna opinia, że zamiast wyciągu z owoców pływają w niej liczne konserwanty oraz polepszacze smaku. Niestety sporo jest prawdy w tym twierdzeniu. Niemniej jednak są także produkty dobrej jakości i przede wszystkim nie wpływające w sposób negatywny na nasz organizm. Pytanie tylko jak wyróżnić je spośród wielu innych, oferowanych w tej kategorii.

Fundamentem sukcesu wody owocowej może stać się odpowiednio zaprojektowane opakowanie. I takie właśnie wykonał turecki student Ibrahim Ozen. Dlaczego akurat ta koncepcja może przynieść producentowi wody powodzenie? Przede wszystkim z powodu swej prostoty oraz naturalności. Opakowanie zostało zaprojektowane na bazie szklanej, smukłej butelki. Naturalny materiał oraz ergonomiczny, nieco nietypowy kształt sprawiają, że już w pierwszym momencie produkt wzbudza nasze zaciekawienie. Co istotne nie zwraca on uwagi Klienta bogatą i krzykliwą kolorystyką czy też chwytliwymi hasłami. Projektanci obrali nieco inną strategię.

Opakowanie ma nie tylko wzbudzać zainteresowanie, ale także charakteryzować dany produkt. Tak właśnie jest w tym przypadku. Szklana butelka posiada bardzo charakterystyczne elementy umieszczone na dnie. Są to miniaturki owoców, które jednocześnie informują nas o smaku danej wody. Ten mały szczegół sprawia, że nie trzeba już umieszczać dodatkowych etykiet i informacji. Jeden drobny element dostarcza nam kompleksowej informacji.

Jednolity kształt, gustowne, niebieskie nakrętki oraz przezroczysta etykieta, z nazwą produktu oraz jego smakiem, tworzą spójną całość. Patrząc na ten produkt od razu mamy skojarzenia ze zdrową, wolną od chemii wodą. I o to właśnie chodziło producentowi. Design, który wyróżnia, a jednocześnie w idealny sposób wyraża charakter oraz właściwości produktu.

Warto pamiętać, że opakowanie ma na celu w głównej mierze reklamować dany produkt. Butelka wody Core jest sama w sobie doskonałą formą promocji. Oryginalna, gustowna, estetyczna i co najważniejsze posiadająca bardzo cenną zawartość.

A jaką wodę Wy najczęściej pijecie?

Projekt butelki wody Core Flavored Water Projekt butelki wody Core Flavored Water Projekt butelki wody Core Flavored Water

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Ibrahim Özen
Kraj: Turcja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *