Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Projekt butelki wody Core Flavored Water

0

Woda smakowa

Eksperci oraz dietetycy zawzięcie odradzają kupowanie i spożywanie wszelkiego rodzaju wód smakowych. Panuje powszechna opinia, że zamiast wyciągu z owoców pływają w niej liczne konserwanty oraz polepszacze smaku. Niestety sporo jest prawdy w tym twierdzeniu. Niemniej jednak są także produkty dobrej jakości i przede wszystkim nie wpływające w sposób negatywny na nasz organizm. Pytanie tylko jak wyróżnić je spośród wielu innych, oferowanych w tej kategorii.

Fundamentem sukcesu wody owocowej może stać się odpowiednio zaprojektowane opakowanie. I takie właśnie wykonał turecki student Ibrahim Ozen. Dlaczego akurat ta koncepcja może przynieść producentowi wody powodzenie? Przede wszystkim z powodu swej prostoty oraz naturalności. Opakowanie zostało zaprojektowane na bazie szklanej, smukłej butelki. Naturalny materiał oraz ergonomiczny, nieco nietypowy kształt sprawiają, że już w pierwszym momencie produkt wzbudza nasze zaciekawienie. Co istotne nie zwraca on uwagi Klienta bogatą i krzykliwą kolorystyką czy też chwytliwymi hasłami. Projektanci obrali nieco inną strategię.

Opakowanie ma nie tylko wzbudzać zainteresowanie, ale także charakteryzować dany produkt. Tak właśnie jest w tym przypadku. Szklana butelka posiada bardzo charakterystyczne elementy umieszczone na dnie. Są to miniaturki owoców, które jednocześnie informują nas o smaku danej wody. Ten mały szczegół sprawia, że nie trzeba już umieszczać dodatkowych etykiet i informacji. Jeden drobny element dostarcza nam kompleksowej informacji.

Jednolity kształt, gustowne, niebieskie nakrętki oraz przezroczysta etykieta, z nazwą produktu oraz jego smakiem, tworzą spójną całość. Patrząc na ten produkt od razu mamy skojarzenia ze zdrową, wolną od chemii wodą. I o to właśnie chodziło producentowi. Design, który wyróżnia, a jednocześnie w idealny sposób wyraża charakter oraz właściwości produktu.

Warto pamiętać, że opakowanie ma na celu w głównej mierze reklamować dany produkt. Butelka wody Core jest sama w sobie doskonałą formą promocji. Oryginalna, gustowna, estetyczna i co najważniejsze posiadająca bardzo cenną zawartość.

A jaką wodę Wy najczęściej pijecie?

Projekt butelki wody Core Flavored Water Projekt butelki wody Core Flavored Water Projekt butelki wody Core Flavored Water

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Ibrahim Özen
Kraj: Turcja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

  1. Pingback: URL

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *