Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Herbata z rockową nutą…

Jakie powinno być idealne opakowanie produktu? Przede wszystkim nad wyraz oryginalne, przyciągające uwagę i wzbudzające zainteresowanie. Oczywiście nie zaszkodzi jeśli będzie także nieco intrygujące. Projekt opakowania powinien być także wykonany z myślą o grupie docelowej Klientów. I właśnie wszystkie te cechy posiada „dzieło” Vada Bunkoffa stworzone dla producenta herbaty The Great Rock Tea.

W większości przypadków opakowania podkreślają i zachwalają Walory danego produktu. W tym przypadku jest nieco inaczej. To pudełko skupia na sobie cała uwagę. Oczywiście nie oznacza to, że zawarta w nim herbata jest kiepskiej jakości. Niemniej jednak jest to z pewnością jedno z bardziej niezwykłych „pudełek na herbatę”. Ale do rzeczy… Opakowanie zaprojektowane przez rosyjskiego studenta ma przyciągnąć przede wszystkim fanów muzyki rockowej. Na pierwszy rzut oka jest ono bardzo niepozorne. Utrzymane w grafitowej kolorystyce z domieszką zieleni wydaje się być bardzo zwyczajne. Niemniej jednak kryje w sobie niezwykłą zawartość. Otóż opakowanie ma postać schowka, pudełka na płyty. A w nim ukryte jest 20 torebek prezentujących okładki 20 największych rockowych albumów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim doskonałe odwzorowanie wszystkich detali znanych nam z oryginalnych okładek. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Przecież opakowanie i okładka kryją w sobie to co najcenniejsze czyli płytę CD. I tak też jest w tym przypadku. W opakowaniu znajduje się torebka w kształcie płyty CD a w niej pyszna herbata. Zaparzając ją możemy przypominać sobie największe, doskonale nam znane, hity muzyki rockowej. Swego rodzaju dopełnieniem jest, znajdujący się na końcu sznureczka, papierek w kształcie tzw. „pióra” do gry na gitarze.

Cechy charakterystyczne projektu to nieszablonowość, oryginalność oraz wykorzystanie niemal każdego elementu torebki w celu nawiązania do tematyki muzycznej. Tak naprawdę nawet sznureczek łączący torebkę z uchwytem w kształcie „piórka” można porównać do struny gitarowej.

The Great Rock Tea to hołd oddany największym Twórcom muzyki rockowej. Ta herbata nie tylko doskonale smakuje, ale także przywołuje wspomnienia z młodości, kiedy ten gatunek muzyczny był całym naszym życiem.

Jakie albumy, Waszym zdaniem, powinny znaleźć się w The Great Rock Tea?

Opakowanie rockowej herbaty Opakowanie rockowej herbaty Opakowanie rockowej herbaty Opakowanie rockowej herbaty

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Vad Bunkoff
Kraj: Rosja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *