Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs

0

Projekt opakowania jaj klasy premium wykonany przez studenta Matta Brighton’a. Opakowanie to zostało zaprojektowane na jaja 3 rodzajów ptaków takich jak kury, kaczki i mewy. Trzeba przyznać, że jest to nietypowe podejście do opakowań tego typu produktów. Zazwyczaj w sklepach widzimy zwykłe wytłoczki, które nie wyróżniają się niczym poza etykietą. Tutaj natomiast to co w szczególności wyróżnia to opakowanie spośród pozostałych to jest właśnie kształt.

W opakowaniach jaj została zastosowana ciemna kolorystyka, której zadaniem jest podkreślenie klasy premium tego produktu. Każde opakowanie poza logo posiada także rysunek ptaka, który zniósł te jajka. Są to białe miniaturki znajdujące się nad znakiem firmowym, które w łatwy sposób pomogą rozróżnić czyje to są jaja.

Zobacz też pudełko na jajka zaprojektowane przez studenta oraz wytłoczkę „eggs for soldiers”.


Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs Opakowanie na jajka Vogeleieren Premium Eggs

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *