Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie na gumowce Fisherman

0

Opakowanie na gumowce marki Fisherman.

Gumowce kojarzą się przede wszystkim z obuwiem dla rybaków. Firma Fisherman chciała stworzyć oryginalne opakowanie dla swojego obuwia. Zgłosili się więc do firmy GOOD! Agency w celu stworzenia niepowtarzalnego opakowania. Wchodząc do sklepu klientowi pierwsze co miało rzucić się w oczy to opakowanie z gumowcami marki Fisherman. Zadanie to było bardzo trudne.

Dla większości ludzi podstawową funkcją dla gumowców jest ochrona przed wodą. Rzadko kto się zastanawia nad tym, że mogą one nas chronić przed takimi niebezpieczeństwami jak: szkło, ostre kamienie, druty, zagrożenia naturalne (drapieżne stworzenia), zagrożenia chemiczne (ropa, kwasy) oraz zagrożenia elektryczne.

Po analizie firma zdecydowała się umieścić na opakowaniach niebezpieczne ryby pływające wokół naszych nóg w gumowcach firmy Fisherman. Uświadomi oni sobie, że skoro chcą dotrzeć przede wszystkim do wędkarzy do muszą zawrzeć na opakowaniach ryby. Opakowanie to z pewnością wyróżnia się spośród innych opakowań na rynku. Natomiast agencja reklamowa wywiązała się ze swoich obowiązków.

Opakowanie na gumowce FishermanOpakowanie na gumowce FishermanOpakowanie na gumowce Fisherman Opakowanie na gumowce FishermanOpakowanie na gumowce Fisherman

 

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: GOOD! Agency
Kraj: Kazachstan
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *