Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie lodów Flyin’ Fox Ice Blox

0

Opakowanie lodów Flyin Fox są to lody wykonane z starannie wyselekcjonowanych owoców orzechów lub przetworów mlecznych. To co wyróżnia je na tle konkurencji, to brak jakichkolwiek dodatków oprócz naturalnych składników. Można powiedzieć, że są to ekologiczne lody.

Opakowania wyglądają raczej na proste. Składają się głównie z czarnego koloru, który ma nadać prestiżu marce. Pierwsze co nam się rzuca w oczy to logo Flyin Fox na samej górze opakowania. Kolejną rzeczą, która nam się rzuca w oczy to kolorowy znacznik umieszczony na dole opakowania w kształcie produktu z którego stworzony jest lód. Czyli może to być truskawka, cytryna, kakao itp. Całość przykuwa swoją uwagę i z pewnością wyróżnia się spośród lodów konkurencji.

BrandOpus zaprojektowali także serię opakowań dla marki McCain. W Australii powstał również projekt projekt opakowania perfum Six Scents Characters.

Opakowanie lodów Flyin’ Fox Ice Blox Opakowanie lodów Flyin’ Fox Ice Blox Opakowanie lodów Flyin’ Fox Ice Blox Opakowanie lodów Flyin’ Fox Ice Blox

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: BrandOpus
Kraj: Australia
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *