Wyceń tu swój projekt (za darmo)

opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona 2014/15

0

Opakowanie limitowanej edycji, która zawiera oryginalne domowe koszulki FC Barcelona w sezonie 2014/15. Pudełko powstało podczas pracy w Oxigen Comunicació GRAFICA. Produkty premium będą w sprzedaży w sklepach w Hiszpanii, USA i Japonii.

Opakowanie to zostało stworzone, kiedy byliśmy studentami EINA, Escola de Disseny i Art oraz podczas pracy dla Oxigen (uniwersytet i studio z siedzibą w Barcelonie).

Pudełko musi przekazywać elegancję i wartości klubu. Jego kształt sprawia, że klient zachwyci się od pierwszego wejrzenia. Chcieliśmy, aby ludzie zakochali się w zestawie, który zawiera emocje i uczucia na najbliższe zwycięstwa tego klubu.

Głównym punktem było doświadczenie wrażenia przedmeczowego podczas otwierania pudełka i uwolnienie mocy tak dobrego produktu.

To pudełko jest częścią stroju i zostało wykonane, aby wygrywać.

opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona opakowanie limitowanej edycji koszulek fc barcelona

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Carlos Pérez
Kraj: Hiszpania
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *