Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie kremu Under Your Skin

0

To super zrobić sobie tatuaż, a teraz może być tak samo fajnie móc o niego zadbać, dzięki specjalistycznej innowacyjnej marki, Robot Food. Under Your Skin to nowa marka w świecie tatuażu. Jej zakres specjalistycznej opieki wspiera rosnącą popularność tatuaży, ponieważ rozciąga się od sub-kultury do głównego nurtu, zarówno jako środek osobistej wypowiedzi jak i wyboru stylu życia.

Stworzona i zaprojektowana przez Robot Food, marka ta, daje miłośnikom tatuażu gamę produktów „Odzyskaj”, „Ochroń” i „Uwydatnij”, która pozostaje wierna kulturze i dziedzictwu tatuowania. Uderzające ilustracje tej marki, typografia w stylu hipster i niezapomniana nazwa są zrównoważone w czystej, kosmetycznej wiarygodności i zaprojektowane, aby przyciągnąć wszystkich od nowo wytatuowanych po najbardziej hardcore’owych miłośników tatuażu.

Główny projektant, Mike Johns, powiedział: „Chcieliśmy wspierać i uzupełniać tradycyjną kulturę tatuażu w minimalistycznym, nowoczesnym zakresie kosmetyki, która spodoba się wszystkim posiadaczom tatuażu. Nasze ilustracje w domu z płonącym sercem, hiszpańskie czaszki, jaskółki i kotwice są symbolami ikony na całym świecie. Uchwycili ich istotę tatuażu i wzmocnili każdy produkt USP.”

Międzynarodowej sławy artysta tatuażu, Pete Miller powiedział: „Kocham Under Your Skin. Jest to istotna marka dla każdego z moich klientów i jest zapotrzebowanie na tego typu produkty. Ogólny widok tatuaży zmienił się w ostatnich latach. Tatuowanie jest teraz głównym nurtem formy sztuki i drogą do osobistej ekspresji. Jako artysta tatuażu, jestem dumny, z możliwości reprezentowania marki – opakowanie wygląda idealnie na naszym liczniku”.

Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin Opakowanie kremu Under Your Skin

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Robot Food
Kraj: Wielka Brytania
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *