Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie na krawat Bunta

0

BUNTA to nowa marka nietypowych krawatów. Nietypowych dlatego, że szytych w Katowicach z tkaniny lnianej, wyprodukowanej w Polsce, która w dodatku charakteryzuje się kwiecistym wzorem. Stąd hasła marki to: Zawsze z lnu. Zawsze w kwiaty. Zawsze z Polski. Na tym się jednak nie kończy. Marka ma też dość wyjątkową misję – inspirować mężczyzn do bycia szczęśliwymi poprzez przyjmowanie dobrych postaw. Stąd na każdym krawacie znajduje się jedno słowo: Thanksgiver, Peacemaker, Faithkeeper i Troubleshooter. Krawaty BUNTA to idealny pomysł na urozmaicenie męskiej stylizacji.

Dla nietypowego produktu potrzebne było znalezienie nietypowego opakowania. Ostatecznie wybrano tekturową tubę, co pozwala na odpowiednie przechowywanie krawata w postaci zwiniętej w kłębek. Tubę oklejono czarnym kartonem, na którym umieszczono naklejkę z claim’em marki Song of a happy man (ang. pieśń szczęśliwego człowieka) i obustronnie zamknięto metalowymi wieczkami. Na górnym z nich znalazła się naklejka z logo marki. Szczypty elegancji dodaje pasek zabezpieczający całość przed otwarciem. Wszystkie elementy opakowania pochodzą od polskich dostawców.

Krawaty wraz z poradami stylisty są dostępne w sklepie internetowym na stronie www.bunta.pl. Więcej informacji można również uzyskać odwiedzając fanpage marki na portalach Facebook i Pinterest: www.facebook.com/buntapl, www.pinterest.com/buntapl.

Zobaczcie też inne projekty dla mężczyzn – projekt dlakonu marki Ego oraz opakowanie prezerwatyw BANG.

Opakowanie na krawat Bunta Opakowanie na krawat Bunta Opakowanie na krawat Bunta Opakowanie na krawat Bunta Opakowanie na krawat Bunta

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Katarzyna Kaleta
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *