Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie kart do gry Run Playing Cards

1

Pokerowa zagrywka

Gra w karty dla wielu ludzi jest pasją. Przykładają oni wielką wagę nie tylko do kultury rozgrywki, ale także do samych kart. Właśnie dla takich osób powstały niemalże ekskluzywne karty ukryte w niebanalnym opakowaniu. Zastanówmy się co sprawia, że wydają nam się one tak bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne?

Karty do gry to z jednej strony produkt bardzo powszechny i ogólnodostępny, a z drugiej kojarzący nam się z luksusem i bogactwem. Przecież tylko najbardziej zamożni ludzie mogą oddawać się bez reszty karcianym rozgrywkom w uderzających przepychem i bogactwem kasynach. Z drugiej strony karty to także forma rozrywki sprawdzająca się wyśmienicie w domowym zaciszu. Amerykański projektant Chris Yoon zapragnął stworzyć opakowanie, które podkreśli wyjątkowość zawartych w nim kart do gry i jednocześnie będzie stwarzało wrażenie eleganckiego i wytwornego.

W pierwszej kolejności warto zauważyć, że opakowanie składa się z dwóch „warstw”. Talia kart ukryta jest w gustownym, usztywnionym pudełeczku. Ma ono kolor ciemnogranatowy i ozdobione jest złotym napisem. To od razu pozwala stwierdzić, że opakowanie kryje w sobie coś wyjątkowego. Wykonane ze specjalnego kartonu pudełko jest także bardzo praktyczne, gdyż chroni znajdujące się w nim karty. Stanowi swego rodzaju futerał, w którym ukryta została szalenie cenna rzecz.

Drugą „warstwę”stanowi papierowe, usztywniane opakowanie, o nieco jaśniejszej kolorystyce. Na uwagę zasługuje delikatna faktura (tłoczenie), nadająca niepowtarzalny wygląd, oraz duża ilość wstawek w kolorze złotym. Motyw przedstawiony na obu stronach opakowania jednoznaczne nawiązuje do schematu nadrukowanego na odwrocie kart. To powoduje, że wszystkie elementy tworzą ze sobą spójną całość. Praktyczne zamknięcie oraz wysokiej jakości papier sprawiają, że opakowanie będzie przez długi czas nie tylko zachwycało wyglądem, ale także chroniło nasze karty.

Design autorstwa Chrisa Yoona z pewnością wpisuje się w klimat karcianych rozgrywek na wysokim poziomie. Warto jednocześnie pamiętać, że nawet najbardziej ekskluzywne karty nie zapewnią nam wygranej. W tym przypadku niezbędne będzie doświadczenie, wiedza oraz szczęście. A czy Wy lubicie taki sposób spędzania wolnego czasu?

Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards Opakowanie kart do gry Run Playing Cards

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Chris Yoon
Kraj: USA
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *