Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie czekolady Sabadi

0

Opakowanie czekolady Sabadi wykonane przez włoskie studio Happycentro.

Włoscy graficy mieli za zadanie zaprojektować nową linię opakowań dla czekolad Sabadi. Nazwa Sabadi brzmi jak sobota w języku włoskim. Sobota jest dniem wolnym, w którym zwalniamy tempo życia i dużo rozmyślamy nad naszym życiem. Włosi musieli więc stworzyć coś lekkiego, ale zarazem miłego dla oka.

Na opakowaniach umieszczone zostały ilustracje postaci. Postacie te od razu mówią nam jaki smak ma dana czekolada. Ponieważ nie są to ludzie ale produkty, które zostały dodane do smaku czekolady. Możemy tu spotkać chociażby mandarynkę, paprykę pepperoni, limonkę i jeszcze trzy inne smaki posiadające twarz. Duże opakowanie w którym znajdują się czekolady z pewnością spodoba się wielu osobą. Na brzegach opakowania, tuż przy czekoladach znajdują się malutkie rączki. Wygląda to tak jakby czekolady chciały same wyjść z opakowania. Jest to całkiem ciekawy widok. A może wolicie wypić gorącą czekoladę Chao Cocoa?

Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi Opakowanie czekolady Sabadi

 

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Happycentro
Kraj: Włochy
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *