Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowanie czekoladek Reval

0

Słodycze z najwyższej półki

Trufle z całą pewnością można określić mianem ekskluzywnego przysmaku. Są one uznawane za szalenie wykwintny dodatek do wielu potraw. Z drugiej strony same również potrafią świetnie odegrać rolę dania głównego. Trufle to także rarytas w świecie słodyczy. Wie o tym doskonale producent tego typu wyrobów, firma Reval Chocolate. Marka doskonale znana, a jednocześnie nieustannie poszukująca nowych rozwiązań smakowych oraz…estetycznych.

Właśnie dlatego producent „truflowych słodyczy” postanowił ubrać swoje wyjątkowe produkty w zupełnie nowe opakowanie. Wykonanie projektu zlecono agencji AD Angels. Sprawdźmy jak projektanci poradzili sobie z tym zadaniem.

Celem pracy projektantów miało być stworzenie opakowań dla całej linii trufli marki Reval Chocolate. W tym przypadku należało połączyć spójność linii produktów z odrębnością każdego z rodzajów. Trufle Reval Chocolate charakteryzują się zróżnicowaniem smaków. Zawierają, w zależności od typu, różne nuty smakowe, które przeznaczone są na różne okazje. I takie również są poszczególne opakowania. Można śmiało powiedzieć, że cechą charakterystyczną projektu jest jego prostota. Z drugiej strony warto zauważyć, że każde pudełko jest zaprojektowane ze smakiem. Jednolite kolory oraz wycięte w opakowaniu symbole jednoznacznie opisują nie tylko charakter, ale i smak każdego rodzaju. Możemy zatem skosztować trufli zabarwionych nutą alkoholu czy też pikantnie doprawionych ostrą papryczką. W kolekcji znajdziemy także trufle o smaku klasycznym oraz owocowe. Ostatnim rodzajem z całej serii są trufle o smaku nawiązującym do Świąt Bożego Narodzenia.

Warto zaznaczyć, że już pierwsze spojrzenie na produkt pozwala nam stwierdzić, który ze smaków wybieramy. Opakowania, pomimo że tak bardzo różne, posiadają wiele elementów wspólnych, dzięki czemu cały czas mamy świadomość ich wspólnego pochodzenia.

Reval Chocolate proponuje nam bardzo luksusowe słodycze w zupełnie nowym wydaniu. Zamiast podkreślać ich ekskluzywność postawiono na prostotę i jasny, klarowny przekaz. A to może jedynie zachęcić do zakupu trufli w czekoladzie marki Reval Chocolate.

Opakowanie czekoladek RevalOpakowanie czekoladek Reval Opakowanie czekoladek Reval Opakowanie czekoladek Reval Opakowanie czekoladek Reval

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: AD Angels
Kraj: Estonia
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *