Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowania zup Delhaize Soup

0

Opakowania zup dla marki Delhaize Soup. Głównym zadaniem grafików było powołanie do życia składników na opakowaniu oraz dodanie jakiegoś zabawnego motywu na opakowaniu.

Na opakowaniach zostały zastosowanie jasne kolory etykiet, oraz logo w czarnym kolorze, które bardzo dobrze kontrastuje z tłem. Dzięki temu jest ono dobrze widoczne na opakowaniu. Czcionka w logo marki jest bardzo prosta i pogrubiona dzięki czemu nadaje ona mocnego akcentu całości. Główną grafikom jednak jest ręka kelnera, który niesie miskę z zupą. W zupie zamiast płynu znajduje się główny składnik tego posiłku. Jest on wielki w porównaniu do samej miski. Było to zamierzone rozwiązanie. Miało ono pokazać, że w zupach marki Delhaize znajdują się przede wszystkim naturalne oraz świeże składniki. Właśnie ten czynnik ma wyróżnić tą firmę spośród konkurencji.

Projekt butelki wina 365 oraz projekt flakonu marki Ego są projektami autorstwa Lavernia & Cienfuegos.


Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup Opakowania zup Delhaize Soup

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *