Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowania spożywcze Reto Mathis’ Delicatessen

0

Opakowania spożywcze Reto Mathis’ Delicatessen.

Słynny szwajcarski kucharz Reto Mathis jest zdania, że naturalne i zdrowe produkty najwyższej jakości nie muszą być w cale drogie. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie należy ich szukać. Postanowił więc stworzyć swoje produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie. Zgłosił się więc do agencji TKF Kommunikation&Design w celu przygotowania serii opakowań oraz całego wizerunku marki.

Opakowania miały wyglądać bardzo elegancko i miały się wyróżniać spośród pozostałych produktów na półkach marketów w całej Szwajcarii. Tak właśnie jest, etykiety posiadają czarny kolor, który kojarzy się z klasą premium. Całą uwagę na etykiecie skupia na sobie biały napis, który przedstawia jaki to jest produkt. Górna część etykiety posiada logo marki, jest ono mniejsze od głównego tekstu oraz posiada żółty kolor.

Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen Opakowania spożywcze Reto Mathis' Delicatessen

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *