Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Opakowania galaretek Quick Fruit


0

Opakowania galaretek Quick Fruit. Prosty i ciekawy projekt wykonany przez Marcela Buerkle. Ideą projektu było stworzenie opakowania, które będzie przedstawiać owoc przekrojony na pół. Dzięki takiemu zastosowaniu patrząc na opakowanie od razu wiemy jaki smak posiada dana galaretka. Na środku grafiki z owocem znajduje się logo danej galaretki. Sam projekt jest bardzo prosty ale w swojej prostocie posiada coś czego nie posiadają inne opakowania galaretek. Warto wspomnieć też trochę o logo. Z pewnością przy logo ciekawa jest literka „Q”, którą tworzy kubeczek z łyżeczką. Fajny pomysł, który z pewnością pasuje do tego projektu opakowania.

Opakowania spożywcze z rąk tego artysty są po prostu wyśmienite. Sprawdźcie też projekt z Afryki : opakowanie Samba Wafer.

Opakowania galaretek Quick FruitOpakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick FruitOpakowania galaretek Quick Fruit Opakowania galaretek Quick FruitOpakowania galaretek Quick Fruit

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Marcel Buerkle
Kraj: RPA
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *