Wyceń tu swój projekt (za darmo)

„ODŚWIEŻACZ” – PRZYPOMNIJ SOBIE SMAK DZIECIŃSTWA

0

„ODŚWIEŻACZ” – PRZYPOMNIJ SOBIE SMAK DZIECIŃSTWA
Każdy z nas ma taki produkt, po który sięga na półkę sklepową z sentymentem. Niestety, w dużej części, jedyne co gwarantuje sprzedaż tych produktów to sentyment właśnie i ta niespotykana jakość. Często są to produkty regionalne, a niekiedy wręcz lokalne. Zapach i smak owych smakołyków rozbudza w nas pozytywne emocje i przywołuje miłe wspomnienia. Co zrobiłbyś, gdyby nagle te produkty zniknęły? Może chciałbyś je zobaczyć w wersji bardziej trendy?

Taka idea przyświeca Agencji Kreatywnej Meggot, która od wielu lat projektuje nowe opakowania dla różnorodnych produktów – teraz chce zaktualizować, odnowić wygląd istniejących już opakowań.

Już od tego czwartku (19.02.2015r.), każdy kto chciałby, aby jego ulubiony produkt dostał nowe szaty, może go zgłosić do głosowania na fanpagu’u akcji „ODŚWIEŻACZ”. Produkt, który zostanie odświeżony będzie wybrany przez internautów. Po wszystkim, Meggot przedstawi efekty swojej pracy na profilu, a także pokaże kreację bezpłatnie producentowi danego produktu.

Meggot chce dostarczyć Państwu jeszcze więcej pozytywnych impulsów.

Zapraszamy!
Fanpage: Facebook

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/3L4RP6Si82Y” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

ODŚWIEŻACZ ODŚWIEŻACZ

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt:
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *