Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold

0

Opakowanie ważniejsze niż procenty?

Jeżeli myślicie, że sprzedaż alkoholu jest łatwa, przyjemna i dochodowa, to jesteście w wielkim błędzie. W tej branży panuje niesamowita konkurencja i trzeba włożyć naprawdę wiele wysiłku, aby sprzedać swój produkt. Dlatego też litewska firma Stumbras zdecydowała się podjąć współpracę z agencją Studija Creata. Cel? Stworzenie opakowania, które w sposób efektywny zwróci uwagę Klientów i zachęci ich do zakupu produktu. Warto zatem przyjrzeć się nieco bliżej efektom pracy agencji.

Czystość i przejrzystość

Właśnie te dwie cechy w dużej mierze odzwierciedlają jakość wódki. Dlatego też projektanci Studija Creata postawili przed sobą zadanie podkreślenia tej krystaliczności. Rebranding produktu Lithuanian Vodka Gold rozpoczął się od zupełnie nowej butelki. Jej podstawa oraz szyjka posiadają charakterystyczne rzeźbienia, które sprawiają wrażenie jakby butelka była skuta lodem. Zimna i krystalicznie czysta wódka to niemalże gwarancja doskonałej jakości i wybornego smaku. Wyjątkowa butelka, imitująca bryłę lodu, ma podkreślić walory, na które Konsumenci zwracają największą uwagę.

Etykieta czyli stempel jakości

Butelka odgrywa dużą rolę, ale jej niezbędnym uzupełnieniem powinna być odpowiednio przygotowana etykieta. W przypadku Lithuanian Vodka Gold projektanci postawili na złotą kolorystykę. Sama etykieta jest bardzo wyrazista i jednocześnie nawiązuje do pochodzenia produktu. Wyrazem tego jest słowo „auksine”, które w języku litewskim oznacza „złoto”. Na etykiecie znalazła się także informacja o siedmiokrotnej destylacji, której w trakcie procesu produkcyjnego, poddawany jest trunek. To wyraźny sygnał dla Klienta, że produkt charakteryzuje się najwyższą jakością. Dopełnieniem całości jest, utrzymana w złotej kolorystyce, nakrętka. Warto zwrócić uwagę na znajdujący się tuż pod nią herb przedstawiający żubra. Jego litewskim odpowiednikiem jest stumbras. I właśnie od żubra pochodzi nazwa producenta Lithuanian Vodka Gold.

Wydaje się, że efekt współpracy agencji Studija Creata oraz firmy Stumbras przyniósł oczekiwany efekt. Dobrej jakości wódka zyskała godne swojej marki opakowanie. A może i Wy znacie jakieś ciekawe realizacje dotyczące opakowań różnego rodzaju trunków?

Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold Nowy projekt butelki wódki Lithuanian Vodka Gold

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Hired Guns Creative
Kraj: Litwa
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *