Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Museum of the Moving Image Chocolate Bars

0

Tabliczka czekolady i…dobry film

Jeśli myślimy o wieczornym seansie filmowym w domowym zaciszu, to z pewnością rozumiemy przez to towarzystwo najbliższej osoby, wygodną kanapę oraz…coś dobrego do jedzenia. Interesujący film, wartka akcja i tabliczka wybornej czekolady to doskonałe, niemalże idealne połączenie. Właśnie ta myśl kierowała poczynaniami młodego, zdolnego projektanta z Rosji – Vadima Skorobogatego. Stworzył on bardzo oryginalny projekt opakowania czekolady.

Ideą projektanta było zgrabne, i jednocześnie oryginalne, połączenie niezwykle lubianego przysmaku, jaki jest czekolada, z bardzo popularną rozrywką, jaka jest kino. W jaki sposób tego dokonał? Vadim Skorobogaty zaprojektował opakowanie przypominające tablicę informacyjną znajdująca się zawsze przed wejściem do kina. Każda czekolada, a jest ich w kolekcji 8, posiada indywidualne opakowanie. Każdy smak ma przypisany jeden przebój kinowy. Całość projektu utrzymana jest w stylistyce vintage. Czarno-biała kolorystyka wydaje się być niezwykła w dzisiejszych czasach. Konsumenci są raczej przyzwyczajeni do kolorowych i bardzo krzykliwych opakowań. Z drugiej strony zgrabne połączenie czerni i bieli doskonale wyróżnia się spośród wielu innych produktów.

Warto również zwrócić uwagę na drugą stronę opakowania. Znajduje się na niej kolorowe zdjęcie nawiązujące do danego filmu. Dodatkiem jest także cytat z filmu, który zgrabnie nawiązuje do smaku danej czekolady. Kolorowe zdjęcie tworzy bardzo ciekawy kontrast i jednocześnie uzupełnia czarno-białą stylistykę opakowania. Warto zauważyć, że tytuł filmu jest także wytłoczony na samej czekoladzie.

Projekt rosyjskiego studenta to nie tylko doskonała prezentacja samego produktu, ale także nawiązanie do wręcz kultowej epoki w dziejach kina. Z pewnością tak zapakowana czekolada wzbudza spore zainteresowanie. Intryguje nie tylko kolorystyką, ale również stylistyką opakowania, przypominającego tablicę reklamową promującą dany film. Wielu Klientów skusi się na zakup chociażby ze względu na niebanalne opakowanie. Trzeba jednak podkreślić, że smak czekolady dorównuje mu swoją wyjątkowością.

A Wy jak odbieracie ten projekt?

Museum of the Moving Image Chocolate Bars Museum of the Moving Image Chocolate Bars Museum of the Moving Image Chocolate Bars Museum of the Moving Image Chocolate Bars Museum of the Moving Image Chocolate Bars Museum of the Moving Image Chocolate Bars

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Vadim Skorobogatyy
Kraj: Rosja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *