Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Łosoś w wersji EKO!

0

4Łosoś w wersji EKO!
Szlachetna ryba w urzekająco prostym wydaniu i bez dodatku konserwantów. Ta charakterystyka doskonale pasuje zarówno do produktu, którym jest wyśmienity łosoś norweski, jak i do… jego opakowania. Patrząc na projekt stworzony przez agencję 2Pi Group można by stwierdzić, że brak w nim tzw. wodotrysków. I właśnie na tym polega jego siła i przewaga nad innymi.

Pamiętajmy, że opakowanie powinno idealnie współgrać z produktem. Te dwa elementy muszą tworzyć jedną, integralną całość. Firma Limito proponuje Klientom szlachetną rybę, jaką z pewnością jest łosoś norweski. Mocne atuty produktu, mające przekonać Klienta do zakupu, to brak konserwantów oraz ekologiczna hodowla, z której pochodzi łosoś. Jednym słowem natura w czystym wydaniu.

Patrząc na opakowanie trzeba przyznać, że idealnie odzwierciedla ono jego zawartość. Wśród setek łososi serwowanych w zgrzewanych, foliowych opakowaniach, produkt firmy Limito wyróżnia się i to w sposób znaczący. Projekt opakowania został wykonany wyłącznie z naturalnych materiałów. Podstawą jest karton białego papieru. Naturalny, gustowny i przede wszystkim pozbawiony sztuczności. Nadruki na opakowaniu w znacznej większości wykonane zostały farbą w kolorze jasnej, półprzeźroczystej zieleni. To dodatkowo podkreśla ekologiczny charakter produktu. Pudełko cechuje przede wszystkim minimalizm. Nie ma na nim krzykliwych haseł ani wymyślnych rysunków. Jest jedynie…zielona, uśmiechnięta twarz, która wraz ze słowem BIO podkreśla jakość i naturalność oferowanego łososia. Delikatna, smaczna i zdrowa ryba zyskała opakowanie idealnie oddające specyfikę produktu.

Warto pamiętać, że Klienci coraz większą uwagę zwracają na jakość produktu. W momencie, kiedy jest on podany w tak prostym, a jednocześnie charakterystycznym opakowaniu, momentalnie wzbudza zaufanie Kupującego. Z pewnością takiej formy promocji oczekiwała firma Limito. I taką też otrzymała!

Co ciekawe prezentowane opakowanie jest jednym z całej serii, jakie agencja 2Pi Group wykonała na zlecenie firmy. Prezentację kolejnego z nich zobaczycie na naszej stronie już wkrótce! Tymczasem zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami na temat przedstawionego projektu.

2Pi Group zaprojektowali również opakowanie Slow Food. , a do złowienia ryb przydadzą się gumowce firmy Fisherman.

Łosoś w wersji EKO!Łosoś w wersji EKO!

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: 2Pi Group
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *