Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Konkurs Art of Packaging

0

Innowacyjność czy prostota? Funkcjonalność czy ozdobność?
Ekologia czy tworzywowy mix? Regionalizm czy globalizm?
Zależy tylko od Ciebie!
Zgłoś swoje opakowanie i zostań rynkowym trendsetterem!

Ideą Konkursu na najlepsze opakowanie roku – ART OF PACKAGING niezmiennie jest promowanie świeżego podejścia do projektowania opakowań, które swoją formą wnosiłyby wartość dodaną do sprzedaży. Co roku szukamy i wyławiamy perły wśród artystów, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych związanych z wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem opakowań, którzy na każde z nich patrzą jak na niecodzienne wyzwanie. Dzięki udziałowi w konkursie promujemy młode talenty, które mają czas i ochotę zrewolucjonizować polski przemysł opakowań.

Zgłoszenie do Konkursu jest bezpłatne i każdy odnajdzie dla siebie miejsce w jednej z ustalonych kategorii. Gra toczy się nie tylko o nagrodę pieniężną i prestiżową statuetkę, ale o możliwość zaistnienia na rynku i wypromowanie swojego talentu wśród profesjonalnych firm projektujących opakowania!

Aby zgłosić swój udział w edycji Professional wystarczy do 31 stycznia 2014 r. przesłać drogą tradycyjną lub elektroniczną wypełnioną ankietę ze zdjęciem opakowania i jego prototypem. Kategorie oraz regulamin Konkursu znajdują się na www.artofpackaging.pl oraz www.packaging-polska.pl.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Współorganizatorem jest Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Partnerem zostało Miasto Poznań. Organizatorem ART OF PACKAGING jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o., wydawca m.in. miesięcznika branżowego PACKAGING POLSKA.

Zapraszamy na inne konkursy – konkurs na opakowanie oraz Design Award Competition.

konkurs na opakowanie

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt:
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *