Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta)

0

Poproszono nas o zaprojektowanie i stworzenie zestawu ratunkowy w wybranym temacie. Celem tego projektu było twórcze dopasowanie estetyki projektu do tematu.

Z bardzo łatwym dostępem do informacji medycznej i wielu możliwości, które posiadamy do automatycznego rozpoznania, postanowiłam stworzyć zestaw ratunkowy dla hipochondryka znajdującego się w każdym z nas.

Zamiast kierować się nowoczesnym wyglądem, postanowiłam stworzyć projekt cofnięty z powrotem do 1800 roku i jego czarujących ludzi cudownego leku; tych, którzy przychodzą z odległych miast, w celu sprzedaży ich magicznych leków, które leczą wszelkiego rodzaju choroby.

Stworzyłam typowe logo przypominające tamtą erę wraz z paroma ramkami. Użyłam starych medycznych ilustracji z anatomii Graya, aby nadać autentyczności medycznej. Użyłam również papieru welinowego do wydrukowania całej grafiki w celu uzyskania bardziej matowego wykończenia. W welinie umieściłam również trochę krwawienia, co czyni go bardziej staroświeckim i strapionym.

Wszystkie etykiety są oznakowane do ich odpowiednich treści, ale posiadają także slogan jako gra słów (np. krople do oczu należy stosować w przypadku zapalenia spojówek … ale to może być również oznaką jaskry! Filtr słoneczny ma być wykorzystywany na zaczerwienienia skóry … ale także może być oznaką czerniaka!)

Hipochondryczny zestaw ratunkowy jest pełen środków na najprostsze choroby, ponieważ może to być nic, ale kto wie …. możesz umrzeć na to!

Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta)

Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta)Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta) Hipochondryczny zestaw ratunkowy (projekt studenta)

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Flora Cruells Benzal
Kraj: USA
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *