Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Crideni Rachiu – Golden Cherry XO

0

Soczysta śliwka w luksusowej oprawie

Dobry alkohol potrzebuje jeszcze lepszego opakowania. Stąd taki wniosek? Wynika on z całego procesu zakupowego, w trakcie którego Konsumenci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na pudełko czy też butelkę. To właśnie przed opakowaniem staje trudne zadanie przekonania Klienta do zakupu. Sam produkt musi oczywiście potwierdzić słuszność tego wyboru. Niemniej jednak bez efektownego pudełka nie uda się raczej zainteresować potencjalnego kupca. Trzeba przyznać, że mołdawska agencja DSG odrobiła lekcję z zakresu promocji przygotowując opakowanie trunku produkowanego przez spółkę Mold-Nord.

Golden Cherry to wyborny alkohol wytwarzany z dojrzałych śliwek. Szlachetne odmiany tych owoców, trzy etapy destylacji oraz dojrzewanie w dębowych beczkach przez okres 5 lat dają efekt w postaci wybornego, ekskluzywnego alkoholu. Skoro mamy już wysokiej klasy trunek, to czas najwyższy odpowiednio go opakować. Pierwszym elementem jest oczywiście butelka. Wykonana z grubego, mocnego szkła ma w zasadzie jedno zadanie. Pokazać pełną, soczystą barwę luksusowego trunku. Warto zwrócić uwagę na wzbogacenie butelki złotymi wstawkami. Wzrok Klientów przyciąga w szczególności masywny korek z ciekawymi tłoczeniami. Dużą rolę odgrywa także czcionka użyta na butelce. Jej klasyczny kształt jeszcze mocniej podkreśla nobliwość samego trunku.

W zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć opisywanie opakowania Golden Cherry gdyby nie…bardzo oryginalne pudełko, stanowiące swoiste uzupełnienie luksusowej butelki. Wykonane z naturalnego drewna, podkreśla ogromną wartość trunku. Na uwagę zasługuje także bardzo gustowna forma. Pudełko z powodzeniem może stanowić samodzielny element dekoracyjny salonu. Z drugiej strony stanowi solidny i gustowny schowek na butelkę szlachetnego trunku. Precyzyjne wykonanie, estetyczne zdobienia w postaci klasycznej czcionki oraz złoty zatrzask stanowią świetnie współgrającą całość..

Agencja DSG skorzystała z najlepszych wzorców i inspiracji podczas tworzenia omawianego projektu. Dodanie nieszablonowego elementu w postaci drewnianego pudełka-szufladki na alkohol stanowi dopełnienie niemalże idealnego wizerunku. Widząc takie produkty na sklepowych półkach nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

A jaki alkohol Wy najchętniej kupujecie?

Projekt butelki golden cherry5 Projekt butelki golden cherry1 Projekt butelki golden cherry2 Projekt butelki golden cherry3 Projekt butelki golden cherry4

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *