Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Butelka wódki Goral Vodka Masters

0

Butelka wódki Goral Vodka Masters to wyjątkowy napój o smaku miękkim, czystym i ponadczasowym. Zdobyła 7 złotych medali od uznanych światowych ekspertów. Goral Vodka MASTER łączy delikatnie wybraną odmianę pszenicy ozimej, która przechodzi 7-kolumnową destylacje. Zmiękczona z podziemnych źródeł Karpackich wód, gdzie jej niepowtarzalny charakter jest potęgowany przez 7-razowy proces filtracji z zeolitu​​, węgla aktywnego i diamentu.

Nazwa Goral Vodka Masters pochodzi od słowa Góral. Góral jest człowiekiem wytrwałym, żyjącym w trudnych warunkach Karpat na Słowacji, w Republice Czeskiej, w Polsce i Rumunii. Posiada siłę fizyczną i duchową czystość. To wszystko jest połączone w tym produkcie.

Goral Vodka MASTER to unikalny produkt. Nie wstydzimy się tego powiedzieć, bo wiemy dokładnie, jak i z czego jest produkowany. Składniki najwyższej jakości, mistrzowie rzetelnej pracy, ich wrażliwość na szczegóły i ciągła kontrola jakości – wszystko to tworzy doskonały produkt. Dlatego jesteśmy dumni, kiedy widzimy jak wzrasta popularność tego napoju.

Zobacz także inne projekty klasy premium – butelka wódki White Crow, butelka wódki Starkus oraz opakowania spożywcze Reto Mathis’ Delicatessen.

Butelka wódki Goral Vodka MastersButelka wódki Goral Vodka MastersButelka wódki Goral Vodka MastersButelka wódki Goral Vodka Masters

 

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: GAS Familia
Kraj: Słowacja
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *