Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Butelka oleju Kujawski ze smakiem

0

„Kujawski ze smakiem” autorstwa Wilk Studio

Agencja brandingowa Wilk Studio zaprojektowała szatę graficzną nowej linii produktowej „Kujawski ze smakiem”. Cztery nowe warianty smakowe najpopularniejszego oleju w Polsce właśnie trafiają do dystrybucji.

ZT “Kruszwica” S.A., największy producent olejów w Polsce, rozszerza gamę produktową swojej największej marki – oleju Kujawskiego.
Linia „Kujawski ze smakiem” to unikalny koncept połączenia oleju rzepakowego z pierwszego tłoczenia z aromatycznymi, naturalnymi ziołami, dzięki którym każdy posiłek będzie miał doskonały i niepowtarzalny smak. Ten wspaniale wzbogacający smak potraw produkt polecany jest nie tylko do sałatek i zastosowań na zimno, ale również do smażenia i pieczenia.

Linia składa się z czterech wariantów produktowych:

    • Kujawski z czosnkiem
    • Kujawski z bazylią
    • Kujawski z czosnkiem i bazylią
    • Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią

Tak wyjątkowa rodzina produktów musiała otrzymać odpowiednią szatę graficzną.

Z jednej strony zachowaliśmy widoczną spójność ze standardowym olejem Kujawskim sprzedawanym w butelce PET, z drugiej – nadaliśmy mu charakter bardziej premium – mówi Marek Repetowski, Art Director z Wilk Studio – Dla nowego produktu dedykowana została butelka szklana o pojemności 250 ml, dla której przygotowaliśmy oprócz nowej grafiki również koncepcję wykrojników etykiet. Najważniejszym zadaniem było jednak znalezienie optymalnej widoczności marki
i rozróżnienie pomiędzy sobą poszczególnych wariantów smakowych. Dlatego w czasie prac projektowych opracowaliśmy nowe, przestrzenne logo, które
w atrakcyjny i przejrzysty sposób łączy się z motywem graficznym opracowanym dla danego smaku.

Kujawski ze smakiem jest kolejną innowacją produktową marki, która w tym roku wprowadziła również na rynek olej Kujawski filtrowany na zimno. Proces filtrowania na zimno ma pozytywny wpływ na parametry produkowanego oleju i wpływa na polepszenie właściwości sensorycznych – olej dłużej zachowuje swój świeży, neutralny smak i zapach. Zapraszamy na inne projekty autorstwa Wilk Studio m.in. projekt takie jak projekt butelka piwa Vetter, a także projekt butelki piwa Zwierzyniec Pils.

Butelka oleju Kujawski ze smakiemButelka oleju Kujawski ze smakiem

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: WilkStudio
Kraj: Polska
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *