Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Biržų duona – opakowanie chleba

0

Opakowanie chleba Biržų duona jednej z najstarszych i najbardziej znanych piekarni na Litwie. Producent ten jest znany z tego, że jego wypieki są dobre ale przede wszystkim zdrowe. Znają się na rzeczy ponieważ piekarnia istnieje już na rynku od 1953 roku. Przez te wszystkie lata wyrobili sobie renomę i teraz ich produkty można dostać prawie w każdym sklepie na Litwie.

Opakowania posiadają bardzo jaskrawe kolory przez co rzucają się w oczy wśród innych produktów. Mimo iż całe opakowanie jest w bardzo jaskrawym kolorze to projektanci postanowili pokazać klientowi co znajduje się w środku. Stworzyli więc oni specjalnie przezroczyste miejsca na opakowaniach w celu pokazania konkretnego produktu. Warto zwrócić tutaj także uwagę na bardzo duże logo Miltė pisane dość ciekawą czcionką, która swoim wyglądem przypomina pismo odręczne. Oczywiście warto także wspomnieć, że opakowania te są wykonane z materiałów przyjaznych przyrodzie, czyli folii biodegradowalnej.

Biržų duona - opakowanie chleba Biržų duona - opakowanie chleba Biržų duona - opakowanie chleba Biržų duona - opakowanie chleba Biržų duona - opakowanie chleba

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Projekt: Edvardas Kavarskas
Kraj: Litwa
Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *