Wyceń tu swój projekt (za darmo)

Nowe opakowanie mleka Saturn Milk. Z nowoczesnym spojrzeniem na tradycję.

Powrót do tradycji? Proszę bardzo! Wykorzystywanie elementów związanych z lokalnym folklorem doskonale sprawdza się w przypadku produktów żywnościowych. Spędzaliście wakacje na wsi? W takim razie wiecie, że to, co naturalne jest po prostu najlepsze. Tym samym tropem poszła agencja Brandexpert Island of Freedom, która przygotowała zupełnie nową koncepcję opakowania mleka produkowanego w Rosji.

Mleko musi być eko? Opakowanie na pewno.

Producentem mleka jest firma Saturn Milk z Moskwy, która wybrała kierunek promocyjny oparty na podkreślaniu jej przywiązania do tradycji. W wielu krajach wschodniej Europy, w tym w Polsce, jest to bardzo skuteczny zabieg, pozwalający trafić do szerokiej grupy klientów. Naturalność idealnie wpisuje się bowiem w modę na bycie eko i fit.

Agencja Brandexpert Island of Freedom otrzymała zadanie przygotowania koncepcji nowego opakowania, które podkreślałoby wszystko, o czym napisaliśmy w poprzednim akapicie. Zlecenie teoretycznie łatwe, ale w praktyce dość ryzykowne, ponieważ kreatywni musieli za wszelką cenę uniknąć sztampy i kiczu. Naszym zdaniem – udało się!

Babcine produkty Babcine produkty Babcine produkty

będzie mi miło
otrzymać Twoje wsparcie

Anna Mazur
Studio Owocni
Z ostatniej chwili

Popularny program telewizyjny
odwiedza Owocne Studio.

Zobacz krótkie video

Bądź blisko

Jeśli lubisz być blisko rzeczy pięknych, to śledź opakowania świata na facebook.

Pierwszy komentarz do artykułu, może być Twój.

Zostaw komentarz

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *